Шановний(а) колего(а) !!!

Необхідні вимоги до кандидатів:
-вища медична або гуманітарна освіта
-вік – не менше 21 років

Цей проект є продовженням та закріпленням доброї традиції, яка має на меті не лише грунтовне ознайомлення з сучасним підходом до психотерапевтичних знань та власного досвіду психотерапевтичного процесу але й подальше скріплення унікального середовища колег, яке „виростає” зі спонтанної ініціативи ентузіастів, „нової гуманістичної хвилі” в Україні, – тобто Вас.
Хочемо, однак, просити Вас уважно переглянути орієнтаційні списки учасників (які будуть Вам надіслані при вступі) Вашої майбутньої групи.

Увага!!! Якщо в групі Ви знайдете учасницю(ка), з яким Вам може бути важко відкривати свої переживання, просимо нас повідомити. Але лише у тому випадку, якщо особа, яка могла б Вам «заважати» у саморозкритті є категорично „несумісною” з Вами.

При цьому, будь-ласка, врахуйте наступні моменти:
а) якщо Ви є в офіційних ієрархічних стосунках;
б) якщо Ви фактично і формально залежні від „некомфортної” для Вас особи;
в) якщо Ви близько знайомі та маєте інтенсивні стосунки;
г) якщо у Вас є інші близькі стосунки
Не буде протипоказом для спільного перебування у групі звичайне знайомство і навіть звичайні побутові „непорозуміння”.
Оргкомітет обіцяє врахувати Ваші зауваження, хоча ми й усвідомлюємо, що всі „некомфортні” для Вас ситуації ми передбачити не зможемо. Не буде нашою метою – при набутті власного психотерапевтичного досвіду – охороняти Вас від усіх можливих непорозумінь. Адже ці непорозуміння та „конфлікти” найчастіше і є базою для психотерапевтичного опрацювання. Чекаємо відповіді.

З повагою, оргкомітет